Podpora týmu ČVUT na soutěži Solar Decathlon

V moderním světě stále více narážíme na důležitost inovací a udržitelnosti. Společnost Abadia si uvědomuje tuto potřebu a s hrdostí podporuje mladé talenty na vysokých školách, kteří chtějí být v čele těchto změn. Věříme, že díky spolupráci s akademickým světem se můžeme společně posunout dál.

Když nás stavební fakulta ČVUT oslovila s žádostí o podporu v mezinárodní soutěži Solar Decathlon, rozhodli jsme se pomoci. Naším příspěvkem byla výroba moderního zábradlí s nerezovou sítí, rámové konstrukce terasy a přístupové ramy - vše za dotovanou nákladovou cenu a dále finanční dar.

Solar Decathlon Europe je prestižní soutěž zaměřená na udržitelné stavění a bydlení v městském kontextu. Fakulta stavební ČVUT vytvořila návrh modulární jednotky pro nástavbu studentských kolejí, kde hlavní kritéria byly prefabrikace, energetická efektivita a udržitelnost.

Celý proces od přípravy přes realizaci až po soutěžní závěrečné klání byl náročný, ale díky spolupráci a podpoře od partnerů mohl tým dosáhnout skvělých výsledků, konkrétně třetí a páté místo ve dvou prestižních kategoriích.

V Abadii máme za to, že je důležité sledovat moderní trendy a podporovat ty, kteří se snaží dosáhnout něčeho nového ve svém oboru. Udržitelnost, inovace a spolupráce jsou klíčové hodnoty, které nás vedou k lepší budoucnosti, a jsme hrdí, že jsme mohli být součástí tohoto projektu.

Více o celém projektu zde.

Autor fotografií: © Sigurd Steinprinz, Bergische Universität Wuppertal

Oblast výroby: 
Realizované dodávky: 
venkovní zábradlí
stavební konstrukce
Lokalita: 
Wuppertal (Německo)
Rok realizace: 
2022
Objednatel: 
České vysoké učení technické v Praze
Objem zakázky: 
400 tis. Kč

Zkušenosti našich klientů

  • S firmou Abadia jsme v posledních letech realizovali mnoho zakázek v celkovém obratu stovek milionů korun.
    V oblasti ocelových a zámečnických konstrukcí je tato firma schopna komplexně realizovat složité zakázky, od projektové dokumentace, technické a statické přípravy, až po výrobní část projektu.
    Profesionální přístup, výborná komunikace, schopnost samostatně řešit technické problémy a v neposlední řadě výborná realizační kvalita, ji dle našeho názoru řadí mezi jednu z předních českých firem v oblasti realizace zakázek ocelových konstrukcí a spolupráci s nimi vřele doporučuji.

Specializovaný web pro balkony a lodžie

Všechny informace o našem výrobním programu závěsných balkonů a lodžií naleznete na specializovaném webu balkony-a-lodzie.cz.

Produktový web o balkonech a lodžiích></a></center></p>
</body></html>

Rychlý kontakthk-logo