Centrální depozitář UPM

Společnost Abadia na tuto stavbu dodávala komplet zámečnických prvků a lehkých ocelových konstrukcí. Před hlavním vstupem skleněná zábradlí (balustry), oplocení čelní strany areálu včetně dvou posuvných bran a konstrukce pro opláštění trafostanice. Na střeše budovy je dále umístěno 49 ocelových rámů pro ventilátory a pohledová konstrukce s tahokovem.

Centrální depozitář Uměleckoprůmyslového muzea v Praze (UMP) byl moderně vyprojektován jako nízkoenergetická budova kruhového půdorysu a bude sloužit pro úschovu cenných uměleckých sbírek. UPM se také dlouhodobě snaží více otevírat veřejnosti, takže budova obsahuje veřejně přístupné haly pro pořádání přednášek, výstav a další osvětovou činnost. Součástí budovy je také kavárna.

Oblast výroby: 
Realizované dodávky: 
stavební konstrukce
balustry
Lokalita: 
Praha
Rok realizace: 
2016
Objednatel: 
PSJ a.s.
Objem zakázky: 
2.6 mil. Kč

Zkušenosti našich klientů

  • S firmou Abadia jsme v posledních letech realizovali mnoho zakázek v celkovém obratu stovek milionů korun.
    V oblasti ocelových a zámečnických konstrukcí je tato firma schopna komplexně realizovat složité zakázky, od projektové dokumentace, technické a statické přípravy, až po výrobní část projektu.
    Profesionální přístup, výborná komunikace, schopnost samostatně řešit technické problémy a v neposlední řadě výborná realizační kvalita, ji dle našeho názoru řadí mezi jednu z předních českých firem v oblasti realizace zakázek ocelových konstrukcí a spolupráci s nimi vřele doporučuji.

Specializovaný web pro balkony a lodžie

Všechny informace o našem výrobním programu závěsných balkonů a lodžií naleznete na specializovaném webu balkony-a-lodzie.cz.

Produktový web o balkonech a lodžiích></a></center></p>
</body></html>

Rychlý kontakt