Portfolio produkce

Zhotovujeme ocelové konstrukce a zámečnické prvky pro stavební a strojírenské aplikace. Dodáváme balkony a lodžie pro panelové domy a jsme výrobci technologických zařízení.

 

Ocelové konstrukce

Zhotovujeme ocelové konstrukce dle projektového zadání a to včetně třídy provedení EXC3 dle ČSN EN 1090.
Vypracujeme komplexní výrobní dokumentaci a pokryjeme veškeré procesy zakázky od počátečního zaměření až po finální montáž.

   Více

Zámečnické prvky

Na základě požadavků zákazníka jsme schopni dodávat rozličné druhy zámečnických prvků pro bytové, administrativní i průmyslové komplexy. Mezi obvyklé produkty se řadí vnitřní a vnější zábradlí v lakovaném, zinkovaném či nerezovém provedení, schodiště, markýzy, dělicí stěny, mycí systémy a jiné.

   Více

Závěsné balkony a lodžie

Jsme předním českým dodavatelem závěsných balkonů a balkonových lodžií. Za dobu našeho působení jsme vyrobili již tisíce balkónů po celé republice a díky vlastnímu vývojovému oddělení umíme pružně reagovat na nové výzvy a požadavky. Více na naší specializované internetové stránce balkony-a-lodzie.cz.

   Více

Technologická zařízení

Vyvíjíme a vyrábíme technologické stroje a zařízení na zakázku. Naší hlavní doménou jsou linky na středotlaké a vysokotlaké lití výrobků ze sanitární keramiky.

   Více

Pokud Vás naše služby zaujaly, tak nás neváhejte kontaktovat.

Zkušenosti našich klientů

  • S firmou Abadia jsme v posledních letech realizovali mnoho zakázek v celkovém obratu stovek milionů korun.
    V oblasti ocelových a zámečnických konstrukcí je tato firma schopna komplexně realizovat složité zakázky, od projektové dokumentace, technické a statické přípravy, až po výrobní část projektu.
    Profesionální přístup, výborná komunikace, schopnost samostatně řešit technické problémy a v neposlední řadě výborná realizační kvalita, ji dle našeho názoru řadí mezi jednu z předních českých firem v oblasti realizace zakázek ocelových konstrukcí a spolupráci s nimi vřele doporučuji.

Specializovaný web pro balkony a lodžie

Všechny informace o našem výrobním programu závěsných balkonů a lodžií naleznete na specializovaném webu balkony-a-lodzie.cz.

Produktový web o balkonech a lodžiích></a></center></p>
</body></html>

Rychlý kontakthk-logo