Poslední novinky

O2 Universum Praha

Undefined

Na stavbu této multifunkční arény jsme dodali více než 330 m skleněných zábradlí tribun kombinovaných s pohledovým nerezovým pásem, 180 m schodišťových zábradlí, skleněné zábradlí u eskalátorů a další zámečnické prvky a ocelové konstrukce.

O2 universum je multifunkční kongresové centrum v pražské Libni stojící u víceúčelové haly O2 arena podél ulice Českomoravská. Rozkládá se na čtyřech podlažích, disponuje 21 sály s celkovou kapacitou deset tisíc návštěvníků.

Oblast výroby: 

Praga Studios, Karlín Praha

Undefined

Projekt Praha Studios pro nás byl neobvyklou výzvou. Dostali jsme za úkol vyrobit a nainstalovat hlavní dominantu atria budovy - obří lávky, které se dnes jakoby vznáší v prostoru. Naší dodávkou byla i ocelová konstrukce střechy s nosníkem, ke kterému jsou připevněna ocelová táhla, které zmíněné lávky drží. Třešničkou na dortu pak již byly designová zábradlí s výplní z děrovaného plechu.

Oblast výroby: 

BD Krejcárek, Praha

Undefined

Na tento bytový projekt jsme dodali vše od železa. Bylo to zejména zábradlí balkonů, které tvoří hlavní architektonickou dominantu domů a už se nemůžeme dočkat, až obroste zelení. Dodali jsme zábradlí francouzských oken, dělicí stěn balkonů a kompletní vnitřní zábradlí na schodištích.

Oblast výroby: 

BD Nad Modřanskou roklí, Kamýk, Praha

Undefined

Na stavbě tohoto bytového projektu jsme realizovali kompletní dodávku zámečnických prvků, která byla tvořena venkovním zábradlím, interiérovými schodišťovými zábradlími, prosklenými akustickými stěnami a ocelovými konstrukcemi pergol.

Oblast výroby: 

BD Port Karolína, Praha

Česky

Na první etapu rozsáhlého bytového projektu Port Karolína jsme dodávali kompletní spektrum zámečnických prvků, zejména vnitřní příčková a vnější skleněná zábradlí. Po realizaci první etapy jsme začali připravovat výrobu prvků pro druhou etapu.

Oblast výroby: 

Top Rezidence Šárecké údolí

Česky

Na tuto akci jsme dodali ke každému z nových domků vstupní branku, dvířka, venkovní zábradlí, vjezdovou rampu a další menší zámečnické prvky.

O projektu

Nadčasová architektura top´rezidence z dílny ateliéru SHA architekti respektuje místo a naplňuje současné potřeby prestižního bydlení. 50 nízkoenergetických a pasivních domů je zasazeno do unikátní scenérie Šáreckého údolí v Praze 6 – Dejvicích. Promyšlený urbanismus top´rezidence nabízí městský parter s centrálním parkem se vzrostlou zelení a designovou klubovnu.

Oblast výroby: 

Rezidence Sacre Coeur III

Česky

V roce 2018 jsme se dodávkou skleněných zábradlí teras a balkonů a dalších zámečnických prvků podíleli na realizaci již v pořadí třetí etapy rezidenčního projektu Sacre Coeur na pražském Smíchově.

Oblast výroby: 

Palmovka Open Park O - Světlíky

Česky

Jsme hrdí na to, že jsme se mohli podílet kompletní dodávkou zcela nových deseti světlíků na revitalizaci průmyslové haly ze začátku minulého století. Světlíky jsou tvořeny ocelovými konstrukcemi s celkovou hmotnotstí přes 26 tun, dvaceti větracími komínky a skly s drátkovou texturou.

O projektu

Unikátní revitalizovaná průmyslová hala pro nevšední kancelářské nebo jiné komerční využití. Jestliže hledáte administrativní budovu s duší a bohatou historií, pak jste na správném místě.

Oblast výroby: 

Palmovka Park III+IV

Česky

Pro administrativní komplex Palmovka Park jsme dodávali celé spektrum zámečnických prvků (skleněné a příčkové vnitřní a vnější zábradlí, podkonstrukce pro atrium).

Oblast výroby: 

Möbelix Praha Vysočany

Česky

Dodávkou ocelových konstrukcí jsme přispěli k revitalizaci nevyužívané ocelové haly na novou pobočku obchodního domu Möbelix na ulici Kolbenova v pražškých Vysočanech.

Oblast výroby: 

Stránky

Zkušenosti našich klientů

  • S firmou Abadia jsme v posledních letech realizovali mnoho zakázek v celkovém obratu stovek milionů korun.
    V oblasti ocelových a zámečnických konstrukcí je tato firma schopna komplexně realizovat složité zakázky, od projektové dokumentace, technické a statické přípravy, až po výrobní část projektu.
    Profesionální přístup, výborná komunikace, schopnost samostatně řešit technické problémy a v neposlední řadě výborná realizační kvalita, ji dle našeho názoru řadí mezi jednu z předních českých firem v oblasti realizace zakázek ocelových konstrukcí a spolupráci s nimi vřele doporučuji.

Specializovaný web pro balkony a lodžie

Všechny informace o našem výrobním programu závěsných balkonů a lodžií naleznete na specializovaném webu balkony-a-lodzie.cz.

Produktový web o balkonech a lodžiích></a></center></p>
</body></html>

Rychlý kontakt