Vital Kamýk, Praha

Na rezidenčním projektu Vital Kamýk v Praze, realizovaném generálním dodavatelem Skanska a.s. a investorem JRD, jsme jako generální dodavatel zámečnických konstrukcí hráli klíčovou roli. S objemem dodávky 7,7 mil. Kč jsme přispěli k vytvoření vizuálně atraktivních a funkčních prvků. Naše práce zahrnovala instalaci venkovních zábradlí na terasách s výplní z perforovaného lakovaného hliníku, designových zábradlí schodišť, dělicích stěn pro soukromí na lodžiích a terasách a další desítky zámečnických výrobků. Díky našemu přístupu a jsme podpořili vysoký standard projektu, který odráží zdravý životní styl a komunitní pospolitost jeho obyvatel.

Oblast výroby: 
Realizované dodávky: 
balkonová zábradlí
venkovní zábradlí
schodišťová madla
vnitřní zábradlí
dělicí stěny
obložení výtahových šachet
přístřešky na konteinery
Lokalita: 
Praha - Kamýk
Rok realizace: 
2024
Objednatel: 
Skanska a.s.
Objem zakázky: 
7.7

Zkušenosti našich klientů

  • S firmou Abadia jsme v posledních letech realizovali mnoho zakázek v celkovém obratu stovek milionů korun.
    V oblasti ocelových a zámečnických konstrukcí je tato firma schopna komplexně realizovat složité zakázky, od projektové dokumentace, technické a statické přípravy, až po výrobní část projektu.
    Profesionální přístup, výborná komunikace, schopnost samostatně řešit technické problémy a v neposlední řadě výborná realizační kvalita, ji dle našeho názoru řadí mezi jednu z předních českých firem v oblasti realizace zakázek ocelových konstrukcí a spolupráci s nimi vřele doporučuji.

Specializovaný web pro balkony a lodžie

Všechny informace o našem výrobním programu závěsných balkonů a lodžií naleznete na specializovaném webu balkony-a-lodzie.cz.

Produktový web o balkonech a lodžiích></a></center></p>
</body></html>

Rychlý kontakthk-logo