VTP Roztoky

 • Dodána vnitřní nerezová zábradlí, lamelová markýza, mycí systém a další prvky.

  Vědeckotechnický park pro pražskou ČVUT

  Dodána vnitřní nerezová zábradlí, lamelová markýza, mycí systém a další prvky.

Při výstavbě Vědeckotechnického parku v Roztokách u Prahy jsme byli dodavatelem schodišťových zábradlí, které jsou vyvedené v efektní nerezi, jež se doplňuje se skleněnými výplněmi, a baluster v exteriéru i interiéru. Dále jsme dodávali vstupní lamelovou markýzu, únikové venkovní ocelové schodiště, mycí systém fasády a další zámečnické prvky.

O projektu

Vědeckotechnický park je koncipován jako nájemní objekt pro firemní vědecké týmy zabývající se aplikovaným výzkumem a vývojem se širokým spektrem podpůrných služeb poskytovaných provozovatelem parku. V současné době je převážná část VTP připravena pro výzkum spalovacích motorů, vozidel, převodovek, elektrických přenosů a hybridů, palivových článků a rychloběžných strojů.

Zdroj: www.vtp-roztoky.cz

Production section: 
Executed supplies: 
balusters
awnings
washing systems
indoor railings
Location: 
Roztoky
Year of the execution: 
2012
Client: 
Trigema a.s.
Volume of the supply: 
4.3 mil. Kč

References by our clients

 • In cooperation with Abadia a.s., I have carried out several contracts in the total turnover of hundreds of thousands Czech crowns throughout the last few years. When it comes to the field of steel and metalwork structures, this company is able to carry out complex contracts, taking care of all the phases – from project documentation, technical and static preparations, to the production itself. Thanks to its professional approach, excellent communication, ability to handle any technical issues independently and also brilliant quality of execution, this company is, in our opinion, one of the leading Czech companies in the field of executing contracts related to steel structures. Therefore, I highly recommend you to form a partnership with them.

Quick contact

 • Slapy u Tábora 144
  391 76 Slapy
  Czech Republic
 • Tel: +420 383 835 197
 • IČO 26092719
 • DIČ CZ26092719